ПАУЗА (PAUSE)


Програма ПАУЗА (PAUSE) відкриває спеціальний проект для надання невідкладної допомоги українським дослідникам, які знаходяться в групі ризику, завдяки екстренному фонду, наданому французьким Міністерством вищої освіти, досліджень та інновацій.

Приймаючим закладам, які хочуть брати участь у цьому проекті, надається невідкладна матеріальна допомога для фінансування перебування українського дослідника/дослідниці та його/її сім’ї у разі потреби на три місяці. Відповідна сума буде визначена та індексована відповідно до кількості прийнятих осіб (одна людина, пара, сім’я).

Це екстренне розміщення у Франції може дозволити досліднику підготувати разом з приймаючою установою заявку на програму PAUSE відповідно до звичайних процедур і класичних критеріїв програми, на основі спільного фінансування

Як подати заявку ?

Приймаюча установа має заповнити спрощену форму заявки в Інтернеті разом із такими документами:
• Лист-зобов’язання від керівника установи, який зобов’язується прийняти дослідника протягом трьох місяців
• Банківські реквізити від приймаючої установи
• Копія паспорта або, якщо цього немає, документа, що посвідчує особу дослідника та членів його або її сім’ї
• Резюме дослідника
Платформа для подання заявок: https://candidatures-pause.college-de-france.fr/index.php/pause-ukraine/

Безпека та конфіденційність

Щоб захиститися від будь-якого перехоплення комунікацій, яке може поставити під загрозу безпеку дослідників, ми рекомендуємо приймаючим установам і дослідникам використовувати безпечні служби обміну повідомленнями для своїх комунікацій. Настійно рекомендується використовувати рішення з наскрізним шифруванням, такі як Olvid або Signal для телефонних станцій, а також ProtonMail або Tutanota для обміну електронною поштою.

Приймаючим заклади

Якщо ваша установа хоче добровільно прийняти вченого/вчену, яка знаходиться в небезпеці, але у вас немає прямих контактів, ми запрошуємо вас зв’язатися з програмою PAUSE на pause@college-de-france.fr, щоб ми могли зв’язати вас з кандидатом, який не має приймаючого закладу.

Програма PAUSE працює у тісній співпраці з усіма своїми партнерами, щоб підтримати приймаючі добровільні заклади з метою якнайшвидшого прибуття та найліпшого розміщення дослідників.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: